Dijital Dönüşüm

DENEYİM MERKEZLİ VE HIZLI KAZANIM UÇTAN UCA BAŞARILI BİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Raveon Danışmanlık dönüşüm sürecinin her adımında kurum kaynaklarının etkin kullanıldığı, hedefe yönelik, ölçülebilir ve hayata geçirilebilir aksiyonların alınmasına odaklanır. Deneyim merkezli ve hızlı kazanım odaklı çalışma modeli ile uçtan uca başarılı bir dönüşüm sunar.


Günümüzde yeniden şekillenen müşteri davranışlarına uygun yapılar inşa ederek karlı ve sürdürebilir büyüme sağlamak için dijital dönüşüm kaçınılmazdır.

Raveon Danismanlik, kurumların dijital dönüşüm ortağı olarak, yeni ekonominin dinamiklerine göre şekillendirilmiş, eksiksiz ve bütünleşik bir iş yapış anlayışı sunar. Dijital dönüşüm sürecini müşteri deneyimini merkeze alarak, kuruma özgü, kurum ihtiyaçlarını gözeten bir yaklaşım ile ele alır, tasarlar ve hayata geçirir.

Dijital dönüşüm sürecinde, kurumlara dönüşüm sürecinde hızlı kazanım ve rekabet avantajı kazandırırken, «Dijital Dönüşüm Ortağı» olarak tüm süreçlerde uçtan uca, kuruma özgü ve sonuç odaklı dönüşümü hayata geçirir. Böylelikle kurumları müşteri deneyiminden başlatarak hızlı, karlı ve sürdürülebilir dönüşüme öncülük eder.

Belirli organizasyonel süreçleri dijital hale getirmenin sağladığı avantajları ve bunun önemini ne kadar vurgulasanız azdır. Bu tür bir optimizasyon, ortaya çıkan çeşitli müşteri ve iş taleplerine cevap verilmesini sağlar.


  • Dijital süreç optimizasyonu hem maliyetten hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlar, buna örnek olarak şikayetlerin, doğrulamaların ve faturalama süreçlerinin daha verimli yönetilmesi verilebilir.
  • Verilerin analizinde ve ölçümünde iyileştirme sağlanabilir. Ayrıca lojistik açısından takip kolaylaştırılabilir.
  • Sonuçlar daha hızlı sunulurken kaynak kullanımı en aza indirilir.
  • Verimlilik ve üretkenlikte çok kısa vadede artış görülebilir.
  • Veri güvenliği ve siber güvenlik, işletmenize dijital düzeyde koruma sağlar.
  • API bağlantısı, örneğin IoT teknolojileri ile akıllı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir.
  • Sürdürülebilirlik konusundaki hedeflere ulaşılması ve mevzuata uyulması kolaylaşır.
  • Çoklu bulut mimarileri gibi çözümler, dijital ortamın karmaşıklığını azaltır.
  • Genel anlamda hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için daha iyi bir kullanıcı deneyimi elde edilebilir.

E-Dönüşüm Çözümleri

“SAP® DENEYIMINI KULLANARAK, EN IYISINI ARAYAN KURUMLARA, TÜM E-DÖNÜŞÜM SÜREÇLERINI TEK BIR NOKTADAN YÖNETEBILECEKLERI, TÜM IHTIYAÇLARINI KARŞILAYAN, SATIŞ SONRASI 7/24 TEKNIK DESTEĞIYLE BIRLIKTE ÖZEL OLARAK GELIŞTIRDIĞIMIZ E-DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMLERI SUNUYOR.”