DENEYİM MERKEZLİ VE HIZLI KAZANIM UÇTAN UCA BAŞARILI BİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Kurumların harcamalarının ölçeklenebilir hale gelmesine yardımcı olurken, BT süreçlerinin her zamankinden çok daha verimli olmasını sağlıyoruz.

“TPROJE BAZLI UÇTAN UCA HIZMETLERIMIZ YAZILIM ÜRÜNLERINI, ÇÖZÜMLERI VE SÜREÇLERI TASARLAMAK, UYGULAMAYA ALMAK VE YANI SIRA BUNLARI KURULU ORTAM VE ALTYAPIYA ENTEGRE ETMEK ÜZERE MODELLENDI. İŞLETMENIZIN KALICI BAŞARIYI ELDE ETMESI IÇIN EN IYI UYGULAMA ÇÖZÜMLERINDEN YARARLANMANIZI SAĞLIYORUZ.”

Dış Kaynak Hizmeti


Kurumların sürekli veya dönemsel olarak büyüyen BT operasyonlarını karşılayabilecek hizmetleri dış kaynak olarak elde edebilmelerini sağlayan Raveon, onların daha çevik ve verimli yapılara dönüşmesini hedefler.

Müşteriye ait herhangi bir BT hizmetinin Raveon Danışmanlık tarafından yönetilmesi ve desteğinin verilmesini içeren kiralama hizmetleri, kurumların CAPEX (sermaye harcamaları) yerine, OPEX (operasyon giderleri) ağırlıklı bir yapıya ulaşmalarını sağlar. Bu sayede ölçeklenebilir maliyetlere kavuşan kurumlarda hizmet kalitesi artarken, tasarruf kolaylaşır.

Dış kaynak kullanım hizmetleri ile SAP uygulamalarınızın kurulumu, izlenmesi ve sürekliliğin sağlanması gibi tüm süreçler sizin için bir yük olmaktan çıkar. Raveon Danışmanlık bakım, servis, yedekleme ve sistemlerin geliştirilmesi hizmetlerini de sağlayarak gelecekte ortaya çıkacak yeni ihtiyaçlar için de gerekli tedbirleri almaktadır.

Raveon Danışmanlık dış kaynak kullanım hizmetleri kapsamında tüm altyapının tedarik edilmesi, veri yedeklemesi için uygun yapının kurulması, SAP konusunda teknik destek sağlama ve gerektiğinde SAP ile iletişime geçme ve 7/24 teknik destek gibi tüm süreçleri uçtan uca yönetmektedir.

Proje bazlı veya sürekli çalışmalar için sağlanabilen personel, aynı zamanda hızla büyüyen kadroların getirdiği maliyet yükünün azaltılabilmesine ve ihtiyaçların ölçeklenebilmesine yardımcı olur. Anlaşma kapsamında kuruma belirli günler/saatler arasında hizmet verebilecek personelin sayısı da yine Raveon Danışmanlık tarafından operasyonel gereklilikler göz önünde bulundurularak önerilebilir. Eleman Sağlama hizmeti, kurumun, profesyonel BT hizmetlerini daha uygun şartlarda alabilmelerini sağlar.

Dış Kaynak Avantajları